Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hirapan 2012 yılı itibari ile Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 6500m2 kapalı alanda 120 çalışan kapasitesi ile otomatik üretim için kurulmuş bir kuruluştur.

Tam Entegre bir Havlupan firması olup, boru profil üretim hattı dahil  imalatın tüm aşamalarını kendi tesisinde gerçekleşmektedir.

Profesyonel kadrosu ve bilgisayar destekli makineleri ile özel ürünleri ve özgün tasarımları bile kaliteden taviz vermeden en hızlı şekilde üretme yeterliliğine sahiptir.

Hirapan aynı zamanda, 2022 yılının başlarında tamamladığı 7.000m2 kapalı alanlı ikinci fabrikasında Yeni teknoloji elektrikli ve merkezi sistem uyumlu panel radyatörler üretmeye başlamıştır. Ar-ge’si kendisine ait bu ürünle, artan enerji maliyetlerine karşı alternatif ürün piyasaya çıkarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Otomatik hatları ve tecrübeli işgücü ile yıllık üretim kapasitesi 500.000 havlupan radyatördür. Prensip olarak “Tam Kalite” anlayışını benimseyen Hirapan üretimin her aşamasını kontrol etmekte ve üretilen her ürün sızdırmazlık testine tabi tutulmaktadır. Tesis içindeki boyahane ve krom kaplama üniteleri çevre kanunlarına duyarlı ve çevre dostu ürünler kullanılarak işletilmektedir. Çözüm ortağı olarak gördüğü yurtiçi ve yurtdışı partnerleriyle sektörde hızlıca büyümektedir. Ar-ge çalışmalarına verdiği önemle yatırımlarına devam eden Hirapan üretim alanını 20.000 m2 kapalı alana çıkarmak için çalışmaya başlamıştır.


Ayrıca günümüzde artan enerji talebi ve fosil yakıtlarla üretilen enerjinin kullanımı sırasında doğaya salınan karbon miktarının artması nedeniyle yenilenebilir enerji kaynaklarına olan önem artmıştır. Bu kapsamda Hirapan yenilenebilir enerji kaynaklarından  güneş enerjisi santralini tesislerine entegre ederek gerekli enerji ihtiyacının neredeyse tamamını üretmekte ve minimum karbon salınımı ile doğa dostu politika güderek sektörde örnek bir firma olmaktadır.